Eğitim öğretim alanında yapmış olduğu çalışmalarla Kdz.Ereğli'de kendisinden sıkça söz ettiren, verdiği eğitim dışında sosyal aktiviteleri ve programları ile gençleri geleceğe hazırlayan English Fast Eğitim Kurumu, 4 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan LGS sınavı öncesinde, sınava girecek öğrencilerine motivasyon etkinliği düzenledi. Okul bahçesinde başlayan ve sınıflarda devam eden etkinliklerde sevinç, heyecan ve aynı zamanda hüzün de yaşandı.

Okulun bahçesinde yakılan meşale ile başlayan etkinlik sınıflarda müzik eşliğinde yapılan dans ve gösterilerle devam etti.

LGS sınavına English Fast ile hazırlanan öğrenciler, yıl boyunca yaşadıkları anları anlatırken, duygu dolu anlar yaşandı.

English Fast Kurucusu ve Eğitim Koçu Sinem Erdinç, 9 ve 12 kişilik sınıflarda ilgi esaslı birebir eğitim ile öğrencileri geleceğe hazırlamak için çalıştıklarını ve 4 Haziran 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek olan LGS sınavına girecek başta kendi öğrencileri olmak üzere tüm öğrencilere başarılar dilediğini ifade etti.

Etkinlikte Kurum Müdürü Yıldız Uslubaş (Aile Danışmanı-Eğitim Koçu) ve öğretmeler de öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı