Bazen canlı izleme imkanına sahip olsa bile yeteri kadar zamanı olmadığı için veya sıkılacağı için sadece skor takibi yapmak ister. Bu noktada maç sonuçları veren siteler yeterli olmaktadır.

Maç Sonuçlarını Takip Edin | macsonuclari.com.tr

macsonuclari.com.tr web sitesi skor takibi yapmak isteyen futbolseverler için piyasada bulunan en iyi tercihlerden biri.

Neden macsonuclari.com.tr adresini kullanmalısınız?

Site ismi akılda kalıcı ve oldukça kolay.

Goller çok hızlı veriliyor. Bazı skor siteleri bu konuda çok yavaş kalabiliyor.

Tasarım oldukça sade. Sadece futbol maçları veriliyor. Basketbol ve diğer spor organizasyonlarının verildiği, karmaşık menü düzeni yok. Tasarım sade olduğu için site çok hızlı yükleniyor.

Site Türkçe olduğu gibi yabancı takım isimleri de Türkçe yazılmış.

Web sitede sağdan soldan çıkan reklamlar, pop-up’lar yok. Bir çok skor takip sitesinde çok sayıda reklam var. Bu reklamlar tıklanmadığı halde kendiliğinden açılmakta. macsonuclari.com.tr’de skoru kapatan reklam göremezsiniz.

Sadece gol olduğunda bildirim istiyorsanız “zil” resmini tıklayıp etkinleştirebilirsiniz. Böylece takip ettiğiniz maç ve maçlarda gol olup olmadığını öğrenmek için sürekli siteye bakmak zorunda değilsiniz. Maçlarda gol olduğunda bildirim sesi ile uyarılacaksınız.

Maçları liglere göre sıralayabilirsiniz. Bu şekilde takip ettiğiniz bir ligin o gün oynanan maçlarını sınıflandırılmış şekilde göreceksiniz.

Maç sonuçları için artık vazgeçilmez adresiniz olsun: macsonuclari.com.tr

Editör: Bayram Tomakin