Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) bugün Kilimli ilçesinde birlik beraberlik kahvaltısı gerçekleştirildi ardından esnaf ve pazar gezisi yaparak, 14 Mayıs için vatandaşlardan destek istediler. 

TÜM VEKİL ADAYLARI SAHADA

Gerçekleştiren toplantıya milletvekili adayları Murat Kotra, Bayram Bozkurt, Özlem Taşkın, Semih Aydın, MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk,  MHP Kilimli İlçe Başkanı Vedat Savaş, MHP Kozlu İlçe Başkanı Muhammet Özdemir, MHP Merkez  İlçe Başkanı Süleyman Erbay, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun ile çok sayıda davetli ve partili topluluğu katıldı. 

BOZKURT YOĞUN ALKIŞ ALDI

MHP Milletvekili Adayı Bayram Bozkurt toplantıda yaptığı konuşmada Bayram Bozkurt olarak verdiği her  sözü tuttuğunu belirterek, "Sahipsiz Zonguldak'a  sahip çıkmak için geliyoruz. TTK'ya sıkıntı var her köy için ayrı ayrı kontenjan verirsin istiyoruz. Ereğli tersaneler bölgesinde askeri gemi yapmak istiyoruz. Köylerimize doğalgaz gelsin istiyoruz. Zonguldak'ı büyük şehir yapmak istiyoruz. Ankara'da 40 yataklı ücretsiz konuk evi yapacağım ve Ankara'da herkesin evi olacak.Ben Bayramı Bozkurt olarak verdiğim hiç bir sözünü tutmamazlık yapmamışımdır" diye konuştu.

“DAHA DA BÜYÜYECEĞİZ”

MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, "Daha da büyüyeceğiz ve TBMM'ye milletvekili göndereceğiz. Çok çalışacağız ve seçime kadar durmayacağız. Biz bu devleti yıkmak isteyenlerin her zaman karşısında olacağız bunu bilsinler" dedi.

MHP milletvekili adayı Semih Aydın, "Tek ricamız Milliyetçi Hareket Partisine sahip çıkmanızdır. Cumhuriyet tarihinde bir madenciyi milletvekili adayı gösteren tek siyasi parti Milliyetçi Hareket Partisidir." Dedi 

“FİTNEYE MÜSADE ETMEYECEĞİZ”

MHP Milletvekili adayı Özlem Taşkın," Dışarıdakiler içimize fitne fesat sokmaya çalışıyorlar. Biz bunları asla müsaade etmeyeceğiz." ifadesini kullandı.

“TÜRKİYE’Yİ ADIM ADIM DOLAŞTIK”

MHP Milletvekili Adayı Murat Kotra, "Türkiye'yi adım adım Anadolu programı ile dolaştık. 18 bin köyümü ziyaret ettik. Milliyetçi Hareket Partisi sadece milletinden talimatı alır diğerleri gibi Pansilvanya'dan Kandil'den asla talimat almaz. Şehit madenci ailelerinin ile kamuda İstihdamı ile sorunu çözdük ve tüm şehit ailelerinin evlatları kamudaartık istihdam edilecek.” ifadelerini kullandı.

BOZKURT KİLİMLİ’DE ESNAF VE PAZARYERI ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Birlik ve beraberlik toplantısının ardından Kilimli’de esnaf ve Pazaryeri ziyareti de gerçekleştiren Bozkurt ve MHP teşkilatı, seçimlere kısa bir süre kala temposunu yoğunlaştırmayı sürdürüyor.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı