PARTİLİLER EŞLİK ETTİ
Kurum ziyaretlerine Alaplı TSO  ziyaretiyle başlayan Milletvekili Adayı Bozkurt  ve Başkan Oktay’a, MHP Zonguldak İl Başkan Yardımcısı İsmail Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.  
PROGRAMLAR DOLDU DOLU GEÇTİ 
Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak ile hem Alaplı’da yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında hem de ülke gündemine dair birçok konuda bilgiler paylaşan heyetin sonraki ziyareti ise Alaplı Kaymakamlığı oldu. Burada Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz ile bir araya gelen Bozkurt, Zonguldak’ın gelişmesi için çalışacaklarını ve mücadele edeceklerinin altını çizerek, şehrin kazanımları üzerinden değerlendirmeler yaptı ve MHP ile bu kazanımların artacağına işaret etti. 
SOSYA-EKONOMİK OLARAK BÖLGE KALKINACAK
Ziyaretlerini Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Emniyet Müdürü Hakan Çelik, Alaplı Jandarma Komutanı Ergün Gündoğar, Alaplı Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu, Alaplı Muharrif Gaziler Derneği Başkanı Muammer Özdemir’i ve BBP Alaplı İlçe Başkanı İlhan Kartal’ı ayrı ayrı ziyaret ederek, sürdüren Bozkurt,  sosya-ekonomik, kültürel ve eğitim alanında yapılan çalışmalara, halkın beklentilerine ve EYT’ye kadar birçok konuda yapılanları ve çalışmaları görüşmelerde dile getirdiler.
CENAZE TÖRENİNE KATILDI
Kurum ziyaretlerinden sonra Alaplı’lı esnaf ve Cengiz Ergin’in cenaze törenine katılan Bozkurt aileye taziyelerini iletti. 
YOĞUN BİR ŞEKİLDE SÜRÜYOR
Yapılan şehir merkezinde programlarda vatandaşlarla bir araya gelen heyet, onların talep ve önerilerini dinlerken, halk ile  sohbet ederek, programlarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Editör: Manşet 67