14 Mayıs seçim akşamına dikkat çeken Bozkurt, “Zonguldak’ımız esnafıyla, sanayicisiyle 7 ‘den 70’e her zaman olduğu gibi yine en yüksek desteği sağlayacaktır.” diye konuştu.

Bozkurt beraberinde MHP Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayo Öurat Kotra, Kdz. Ereğli MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, MHP Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay, il ve ilçeleri yöneticileri, Ülkü ocakları yönetimi ile birlikte Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek esnaf ve bölgedeki vatandaşlarla buluştu ve 14 Mayıs genel seçimleri için destek istedi.

BOZKURT, MHP TEŞKİLATLARI VE ÜLKÜ OCAKLARI KARIŞ KARIŞ GEZİYORUZ

Kdz. Ereğli ve Alaplı’nın üretim çeşitliliği açısından önemli bir merkez olduğunu ifade eden Bozkurt, Türkiye yüzyılı için MHP’ye destek istedi.

Bozkurt, güler yüzlü bir şekilde kendisini ve partilileri karşılayan Sanayi esnafı programını değerlendirerek şunları söyledi:

“Zonguldak ve İlçelerini karış karış geziyoruz. Bugüne kadar esnaflarımızla halkımıza diyaloglarımız neticesinde güzel çakışmalarda bulunduk. İletişim kaynaklarımızı daha diri ve canlı tutmaya çalışıyoruz. Vekil olmamız halinde Zonguldak’a önümüzdeki süreçte daha çok hizmetin gelmesini sağlayacağız. Allah’ın izniyle 14 Mayıs akşamı Zonguldak’ımız esnafıyla, sanayicisiyle 7 ‘den 70’e her zaman olduğu gibi yine en yüksek desteği sağlayacaktır. Sahaya çıktığımız ilk günden beri teşkilatımızın tüm kademeleri ile yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Kıymetli vatandaşlarımızın yoğun teveccühü bize de moral sağlıyor.  MHP köklü bir partidir. Zonguldak’ımıza güçlü yatırımlar ve hizmetler kazandırmak için çalışacağız. Bizleri güler yüzüyle karşılayan ve desteklerini, dualarını hissettiren tüm vatandaşlarımıza esnafımıza çok teşekkür ediyorum.”

Editör: Can Özkan Kayabaşılı