Gittiği her yerde halkın yakın ilgisini gören Bozkurt, önceki akşam da Pembeciler, Kızılca, Bölücek, Topçalı, Hamzafakıhlı Mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti önceki dönem Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer, il genel, belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ve partililerin yer aldığı ziyaretlerde Bozkurt, gösterilen yakın ilgiye teşekkür etti.

"Birlikte başaracağız" diyen Bozkurt, konuşmasında, "AK Parti iktidarında yapılan çalışmalar ortada. Göreve geldiğimiz günden itibaren de ilçemize önemli projeler hayata geçti, geçmeye de devam edecek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılının başlangıcını hep birlikte yapacağız. Bizi Ankara'ya güçlü gönderin, desteğinize ve dualarınıza ihtiyacımız var." dedi.

AK Parti önceki dönem Zonguldak Milletvekili Ercan Candan ve AK Parti Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer de yaptıkları konuşmada 14 Mayıs seçimlerinin önemine dikkat çekerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve adaylara destek istedi.

Editör: Sinan Kabatepe