2 Nisan Pazar günü Fabrika Tims’de düzenlenen 13. geleneksel iftar programına Alimler Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ali İhsan Alim, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Remzi Alim, Genel Müdür Dursun Atalay, 7A Yapı Marketler zincirinin Kdz. Ereğli,  Zonguldak, Bartın ve Düzce şubeleri ile Kdz. Ereğli OSB ve Belen Sanayi Sitesi’ndeki Alimler Hırdavat ve Orman Ürünleri mağazaları, Ankebut Ahşap Oyuncak Dekorasyon, CZB Otomotiv çalışanları ve aileleri katıldı.

Yaklaşık 200 davetlinin katıldığı iftar programında, okunan ezan ve dua ile oruçlar açıldı. Yemeğin ardından Mehmet Remzi Alim ile Genel Müdür Dursun Atalay, eşleri ile birlikte masaları tek tek dolaşarak misafirlerine ‘hoş geldiniz’ diyerek kısa sohbetler gerçekleştirdi.

İftar programında konuşan Alimler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Remzi Alim, şirket olarak daha büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Alim konuşmasında “Bu sene iftar yemeğimizde ufak bir değişikliğimiz var. Geçen sene yeni ortak olduğumuz Ankebut Ahşap Oyuncak Dekorasyon  şirketi de bizim ailemiz arasında iftar yemeğindeler. Ortaklarımız ve Ankebut çalışanları da bizim aramızda. Yavaş yavaş daha büyük bir aile olma yolunda ilerliyoruz. İkinci şirketimiz olan CZB otomotivde aramızdalar. Ülkemiz de maalesef çok acı bir deprem gerçeği ile karşı karşıya kaldık, çok üzüldük. Hepimiz ülke olarak el ele vererek bu yaraları sarmaya çalıştık. Bizlerde 7A, Ankebut ve CZB otomotiv olarak deprem bölgesine elimizden geldiğince maddi ve manevi tüm desteklerimizi esirgemeden gönderdik. Burada bütün herkesin bu konuda vermiş olduğu katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Alimler Şirketler Grubu çalışanları ve aileleri kendi aralarında çay sohbeti gerçekleştirdi.

ef48d3b6-023e-452c-9735-c47b36dff1f6a2692498-faf4-49e2-b141-9b76cfe798cf

Editör: Can Özkan Kayabaşılı