Meydanpark'ın karşısında bulunan Atatürk Caddesi'ndeki binada bugün yapılan açılışa; 28'inci Dönem Zonguldak Milletvekili adayları Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, Ahmet Çolakoğlu, Necdet Tıskaoğlu, AK Parti il Başkanvekili Erdal Mercimek, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Kilimli İlçe Başkanı Sedat Demirci, kadın kolları ve çok sayıda partili katıldı.

İlçe Başkanı Sedat Demirci, açılışta yaptığı konuşmada

AK Parti Milletvekili adayları ve teşkilat başkanları açılış kurdelesini birlikte kestiler.

Açılış sonrasında AK Parti Zonguldak Milletvekili adayları Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, Ahmet Çolakoğlu ve Necdet Tıskaoğlu birer konuşma yaptılar.

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Sedat Demirci, konuşmasında AK Parti 22 yılından beri çok büyük bir parti. Dünyada tek olan parti. AK Parti önderliğimizi yapan Cumhurbaşkanımız parmakla gösterilen bir parti yaptı. Cumhurbaşkanımızın balkon konuşmasını yapmasına hazırız. Bir olacağız, diri olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız" dedi.

AK Parti Milletvekili Adayı Muammer Avcı, “Burada Kilimlimiz’de  seçim büromuzun açılışında buradayız. Sıralama ayırt etmeksizin 49 aday adayı vardı. Biz bu aday adaylarımızla iftar gerçekleştirdik. Biz sıradan bir parti değiliz. Biz elli müracaat olabilir bir birimize destek vereceğiz demiştik. Hamdolsun hepsi bizlere destek veriyorlar. Cumhurbaşkanımızın devrim niteliğinde icraatlar yaptıklarına şahitsiniz. Yapacaklarına da şahit olacaksınız: diye konuştu.

AK Parti Milletvekili Adayı Saffet Bozkurt ise “Hepinizi saygı sevgi ile selamlıyorum. Sizlerin Ereğli ve Alaplının selamlarını getirdim. İlçe başkanlığı görevinde bulundum. Vatandaşın yanında bulundum. Vekillerimizin katıları çok değer katkılar verdik. Bundan sonra tüm enerjimizi Zonguldak’a yayacağız. Çok daha güzel hizmetleri Zonguldak’a kazandıracağız. Dört milletvekili ile meclise gideceğiz.” diye konuştu.

AK Parti  3'üncü  sıra milletvekili adayı Ahmet Çolakoğlu, "Ramazan ayını tebrik ediyoruz. Ülke olarak devlet olarak millet olarak diz üstüne çökmeyelim. Durmak yok yola devam. 22 yıldır canla başka bu sevda ile çalıştık. Kilimli’de tekrar bir ders vereceğiz. Bu bayrakta kem gözleri olanlara tekrar ders vereceğiz. Bir zillet ittifakı masanın altı üstü ne olduğu belli olmayan masa vatandaşlarımızı ikna etmek için birşeyler söylüyor. Yalanlarla dolu söylem içindeler. Göreceksiniz 2023 yılında hep beraber bir dur deme vakti olacak. Yapacaklarımız çok”şeklinde konuştu.

AK Parti 4'üncü sıra milletvekili adayı Necdet Tıskaoğlu, Kilimli'de olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek "Ben buranın çocuğuyum. Burada çok farklı duygu içerisindeyim. Sanayiciyim. Zonguldak’a farklı şeyler katmak istiyorum. Bugüne kadar Zonguldak’ta yapılamayan dördüncü vekili çıkartmak. Hayatım boyunca zor işlere imza attım. İstanbul’da sanayici olduk. Helal lokma ile kurduk" dedi.

Editör: Sinan Kabatepe