Aday Tıskaoğlu yaptığı sosyal medya paylaşımları şu şekilde;

“AK Parti Zonguldak Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Kozlu Seçim Bürosuna ziyaret gerçekleştirdik. Kozlu Belediye Başkanı Sayın Ali Bektaş, Ak Parti Kozlu İlçe Başkanı Sayın Ünver Taşkın,  İl Genel Meclis Başkanı Sayın Necdet Karaveli, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Sayın Ahmet Karayılmaz, Ak Parti Kozlu Teşkilat mensuplarımız ile Hoş sohbet gerçekleştirerek istişarelerde bulunarak verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bu kutlu mücadelede bütün teşkilat mensuplarımız ile el ele tutuşup mücadele edeceğiz. Memleket sevdalısı yüzbinler gibi  “ Türkiye Yüzyılında büyük Zonguldak’ı inşa etmenin” mücadelesini vereceğiz. Allah Yar ve Yardımcımız olsun.”

“Vefa buluşmalarının mimarı,2019 seçimlerinde çalışma azmi ve başarıları ile tarih yazan, Zonguldak belediyesi başta olmak üzere merkez ilçeye bağlı tüm seçim bölgelerinde belediyelerin kazanılmasında aktif rol oynayan, yerli yersiz birçok kesimin sempatisini kazanan Ak Parti il teşkilat başkanı değerli kardeşim Mustafa Çağlayan’ın il başkanlığına atanmasını canı yürekten kutluyorum. El ele, gönül gönüle hep birlikte yepyeni bir tarih yazacağız. Gazamız mübarek olsun inşallah.”

“Ak Parti Zonguldak milletvekili aday adayımız ve Özel İdare Eski Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz kardeşim ile buluşarak hasbihal ettik. Ahmet Karayılmaz kardeşim nezdinde bu davanın “Senlik benlik davası olmadığını gösteren tüm dava arkadaşlarıma yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Biriz beraberiz. BAŞARACAĞIZ…”

“Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Sayın Satılmış Gebeş’i makamında ziyaret ederek hasbihâl eyledik. Tevazu samimiyet ve gayret ile yürüdüğümüz bu kutlu yolda, Davamıza ortak olan bizi her daim destekleyen Başarıları ile örnek olan Sayın Satılmış Gebeş başkanıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum.  Misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için Kendisine Teşekkür ediyorum.”

“AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Sayın Ahmet Çolakoğlu, Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrek ilçemizin Selde zarar gören Gürbüzler Köprüsünün yeniden yapım çalışmalarını yerinde inceledik. En kısa zamanda Köprünün Kazasız Belasız, Halkın Hizmetine açılmasını temenni ediyorum. Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş ve Teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Tevazu samimiyet ve gayret ile yürüdüğümüz bu kutlu yolda Zonguldak halkı için Sıkılmadık el, Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız.”

“AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Sayın Ahmet Çolakoğlu,Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Sayın Satılmış Gebeş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrekli Hemşerilerimiz ile buluşup Hasbihal eyledik. Bize yüreklerini açan tüm hemşerilerimize kucak dolusu sevgi ve saygılarımı sunuyor, Misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için Teşekkür ediyorum.”

“AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Sayın Ahmet Çolakoğlu, Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrek İlçe Kaymakamlığını ziyaret ederek Resmî kurumlarımızı, müdürlerimizi ve çalışanları ziyaret ettik. Hoş Sohbetleri ve Misafirperverlikleri için Devrek İlçe Kaymakamlığı Teşkilatına teşekkür ediyorum…”

“AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Sayın Ahmet Çolakoğlu, Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrek İlçe Kaymakamı Sayın Ümit Altay’ı Makamında ziyaret gerçekleştirdik. Sayın Altay’a Hoş Sohbetleri ve Misafirperverlikleri için  teşekkür ediyorum.”

“AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Sayın Ahmet Çolakoğlu, Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Hakan Turan’ı Ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için Vakıf Başkanı Sayın Hakan Turan’a teşekkür ediyorum.”

“AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Sayın Ahmet Çolakoğlu, Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrek Muhtarlar Derneği Başkanı Raşit Budak  ve Muhtarlarımıza Ziyaret Gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri için Dernek Başkanı Sayın Raşit Budak ve  değerli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.”

“AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Sayın Ahmet Çolakoğlu,Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Sayın Satılmış Gebeş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrekli Esnaflarımızı ziyaret edip Hemşerilerimiz ile buluşup Hasbihal eyledik. Misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için Ak Parti Devrek teşkilatımıza ve Hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”

“AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Sayın Ahmet Çolakoğlu,Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Sayın Satılmış Gebeş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Seçim Startımızı verdik. Sayın Başkanlarımız ile istişarelerde bulunarak verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Tevazu samimiyet ve gayret ile yürüdüğümüz bu  kutlu yolda Zonguldak halkı için canla başla hepimiz tek yürek,aynı yolda yürümeye devam edeceğiz. Hayırlara vesile olmasını diliyor, Ak Parti Teşkilatına Teşekkürlerimi sunuyorum.”

“Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrek ilçemizin Sanayi Sitesinde İş yerlerini ziyaret ederek emekçi kardeşlerimiz ile hasbihâl eyledik. Tevazu samimiyet ve gayret ile yürüdüğümüz bu kutlu yolda Zonguldak halkı için Sıkılmadık el, Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Bize yüreklerini açan tüm emekçi hemşerilerimize kucak dolusu sevgi ve saygılarımı sunuyor, misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için Teşekkür ediyorum.”

“Ak Parti Devrek İlçe Başkanı Sayın Murat Durdubaş ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte Devrek Sanayi Sitesi Camisinde Cuma namazımızı eda edip cemaaatimiz ile hasbihal eyledik.Cumamız mübarek, gönlümüz huzurla dolsun.”

Editör: Can Özkan Kayabaşılı