3 kamu Bankası üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni işlemlerde 20.000 TL ve üzerinde ödeme alacak olan kişilerin banka hesapları başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin emekli maaşı almış oldukları bankalar olmaları durumunda internet üzerinden kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan tüm vatandaşlar devlet destekli faiz oranlarından yararlanarak. Daha önce bu bankadan kredi kullanmışlar ise ve düzenli olarak bu kredileri ödemişler ise kredi başvurularını gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de internet üzerinden 20.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanabilir. 20.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri verilecek ve nakit ihtiyacı olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilerek banka üzerinden hızlı bir şekilde sizlere ödemeler verilecek.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde sizlere belirtilen şartlar dahilinde ödemeler verirken emekli maaşınızın bu bankalar üzerinde olması durumunda ve daha önce Kredi kullanmamış olmanız durumunda da daha yüksek limitlerde kredi ödemeleri sizler için sunmaktadır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank şubeleri üzerinden dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz ve kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler alarak güncel faiz oranlarını yine bankaların Kendi resmi internet siteleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı