Uzakdoğu'dan 6 uzman terapist...

13 Ekim 2022 Perşembe 12:37

Uzakdoğu'dan 6 uzman terapist...

Uzakdoğu'dan 6 uzman terapist...

Zonguldak’ın Ereğli İlçesine bağlı Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel, konaklamanın yanı sıra SPA hizmetlerinde de yeni sezona hazır hale geldi.

Otel yönetiminden yapılan açıklamaya göre, bölgenin tek 4 yıldızlı oteli konumundaki 210 yatak kapasiteli Büyük Anadolu Ereğli Otel Tesislerinde, Yarı Olimpik açık/kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, Fin Hamamı, Sauna, Uzakdoğu’dan gelen terapistlerle verilen masaj gibi SPA hizmetlerinin yanı sıra, Restoran, Alakart, pastane/kafe, geniş dinlenme alanları yer alıyor.

UZMAN TERAPİSTLERLE…
Tesislerde; Uzakdoğu’dan gelen 6 uzman terapistler tarafından, yine Uzakdoğu’ya özgü masaj hizmeti verilmeye başlandı.
Tesislerde konaklayan misafirlerin yanı sıra bölge halkına da açık hizmette bulunan tesislerde, günün her saati terapi ve masaj hizmeti alınabiliyor.

2023 ETKİNLİK ALANLARI VE SALONLARI HAZIR
Bölgede tek ‘4 yıldızlı otel’ özelliğine sahip Büyük Anadolu Ereğli Otel’de, çeşitli salon ve alanlarda etkinlikler de yapılabiliyor.
Tesislerde 1500 kişi kapasiteli Erdemir Salonu, 750 kişi kapasiteli Zübeyde salonu, A- Salonu düğün, nişan, sünnet düğünü, özel toplantılar için hazır hale getirildi.
Bunların yanı sıra ‘Havuz Başı’ ve çevresinde ‘kır etkinlikleri’ yapılabilecek alanı da bulunan Büyük Anadolu Ereğli Otel’de, 100 kişi kapasiteli küçük etkinlikler için de kamelya alanı tercih edilebiliyor.
2023 Yılı sezonu için özel fiyat uygulamaları da hazır hale getirilen Büyük Anadolu Ereğli Otel’de, erken rezervasyon imkanları da sunuluyor.

Karadeniz Ereğli’nin Gülüç Beldesinde, bölgenin en geniş otoparkına sahip Büyük Anadolu Ereğli Otel Tesislerinden yararlanmak isteyenler bizzat otel resepsiyonundan rezervasyon yaptırabilecekleri gibi, tesislerin (0372) 318 00 88 nolu telefon ile de irtibat kurabilecekler.

Yorumlar