Mehmet Özkanca’nın cenaze programı belli oldu

9 Haziran 2021 Çarşamba 11:24

Mehmet Özkanca’nın cenaze programı  belli oldu

Mehmet Özkanca’nın cenaze programı belli oldu

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, vefat eden eski MHP İlçe Başkanlarından Mehmet Özkanca'nın cenaze namazının, Beyçayırı Stadı'nda yapılacağı bildirildi.

Özkanca'nın ailesi, cenaze namazının kalabalık olacağı düşüncesiyle, önceden belirlenen Alimolla Camisi alanının özellikle Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle olumsuzluğa neden olabileceğini, bu nedenle daha geniş alanda kılınmasını istedikleri belirtildi.

Konunun iletildiği Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu da, söz konusu talep karşısında, Merhum Özkanca'nın Cenaze namazının bugün (9 Haziran) aynı saatte (saat 15.00) Şehit Vefa karakurdu (Beyçayırı) Stadı'nda yapılmasına olur verdi.

Meryem, Songül, Yaşar ve Vedat Özkanca’nın Kardeşleri, eski Ereğli belediye Başkanı Murat Sesli’nin kuzeni Hasan Akyüz’ün eniştesi,Ayşenur, Özge ve Elif’in babaları, Saniye Özkanca’nın eşi (Merhum) Abdullah Özkanca’nın oğlu ilçe esnaflarından Mehmet Özkanca, uzun süredir ilik kanseri tedavisi görüyordu.

Son olarak Ankara’daki Medicana Hastanesinde tedavisine devam edilen Özkanca, burada hayata gözlerini yumdu.

Manset 67  Ailesi olarak merhum Mehmet Özkanca’ya Allahtan rahmet, MHP Teşkilatı başta olmak üzere  dost ve akrabalarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 

 

Yorumlar