MHP Gülüç teşkilatı törenle açıldı…

4 Kasım 2022 Cuma 16:07

MHP Gülüç teşkilatı törenle açıldı…

MHP Gülüç teşkilatı törenle açıldı…

Karadeniz Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesi Milliyetçi Hareket Partisi Belde teşkilatı düzenlenen açılış ile hizmete girdi.

Gülüç sahil bandında gerçekleştirilen açılışa Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Murat Kotra, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Varol Demirköse, Ak Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Milliyetçi Hareket Partisi Gülüç Belde Başkanı Şükrü Özcan, Ak Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Gülüç Belediyesi Meclis üyeleri, Ak Parti önceki dönem ilçe başkanı ve il başkan yardımcısı Fatih Çakır, Partinin il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve parti üyeleri katıldı.

Açılışı gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, açılış sonrası yaptığı açıklamasında halkın Milliyetçi Hareket Partisi’ne karşı büyük bir teveccühü olduğunu kaydetti. Arkaz konuşmasında “Hayırlı Uğurlu olmasını temenni ediyorum. Cenab-ı Allah hayırlısını versin. Milliyetçi Hareket Partisi biliyorsunuz mitinglerle beraber sahadayız. Biz aşağı yukarı iki yıldır Türkiye’de bütün illeri dolaştık. İlçeleri dolaştık. Şimdide köyleri dolaşıyoruz. Yarın Karabük’teyiz. Karabük’ün bütün köylerinde programlarımız var. Bu devam edecek. Milletimizin teveccühü çok büyük. Milliyetçi Hareket Partisi mitingleri çok kalabalık geçiyor. Bizim gittiğimiz yerde halkımızın teveccühü ve güveni çok fazla. Bunun içinde milletimize ve sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Açılışın ardından Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Murat Kotra ve beraberindeki heyet iş yerlerini ziyaret etti. Heyet ziyaretlerin ardından Kandilli belde teşkilatının açılışını yapmak üzere hareket etti.

Yorumlar