Demirtaş ‘Her zaman öğretmenlerimizin yanındayız’

24 Kasım 2022 Perşembe 16:46

Demirtaş ‘Her zaman öğretmenlerimizin yanındayız’

Demirtaş ‘Her zaman öğretmenlerimizin yanındayız’

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş; Gülüç Düğün Salonunda yapılan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına katıldı.

Gülüç Düğün Salonundaki 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına Meclis Üyeleri Mustafa Sarı, Şükrü Arslan , Mahalle Muhtarları Recep Hasçelik,Çağlar Özcan, İhsan Aslan, Gülüç Karakol Amiri Hilmi Üstüntürk, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program; Gülüç Vesile Dikmen Ortaokul Müdürü Ayşe Akar Yelekoğlu ve Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Gülüç Vesile Dikmen Ortaokul'unun düzenlediği etkinliklerle devam edilen programda, düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Okul Müdürü Ayşe hanım’a DEMİRTAŞ , çiçek takdim etti.

Program sonunda Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa DEMİRTAŞ , öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü tek tek kutlayarak onlarla sohbet etti.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, mesajında şu sözlere yer verdi,

"HER ZAMAN ÖĞRETMENLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Meclis üyelerimiz, Mahalle Muhtarlarımız ve Gülüç Karakol Amiri ile birlikte Gülüç Vesile Dikmen Ortaokul'unun düzenlemiş olduğu 24 Kasım Öğretmenler Günü programında emeği geçen Başta Müdürümüz Ayşe Akar Yelekoğlu ve Öğretmenlerimize ,katılım sağlayan herkese teşekkür ederim.

Yüce milletimizin aydınlık geleceği ve umudu olan çocuklarımızı yetiştiren Öğretmenlerimize, ne kadar minnettar olsak azdır.

Ülkemizin gelişmesi, güçlü temellerle geleceğinin inşa edilmesinde en önemli görevi kuşkusuz Öğretmenlerimiz üstlenmektedir.

Öğretmenlerimiz, toplumu şekillendiren, aydınlık yarınların anahtarı; eğitim dünyasının da vazgeçilmez neferleridir.

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi; ''Öğretmenler, yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır.''

Bu vesileyle başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, Öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarılar dilerken, Aramızdan ayrılan bütün Öğretmenlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum.

Yorumlar