‘O’ masanın altında başkaları üstünde başkaları var…

17 Haziran 2022 Cuma 18:47

‘O’ masanın altında başkaları üstünde başkaları var…

‘O’ masanın altında başkaları üstünde başkaları var…

ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Zonguldak ziyaretinin ardından Ereğli ilçesine geldi. Karaismailoğlu, Dünyadaki krizin Türkiye’yi de etkilediğini ancak bu sorunun Recep Tayyip Erdoğan Liderliğindeki hükümetlerin çözebileceğini, kurulan altılı masalarda ki isimlere ise vatandaşların itibar etmediğini söyledi.

ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Zonguldak ziyaretinin ardından Ereğli ilçesine gelerek burada Ereğli Devrek yolu hakkında İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve diğer yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra esnaf ziyaretinde bulunan Karaismailoğlu, parti binasına giderek partililerle bir araya geldi.

Burada partililere hitaben konuşma yapan ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Dünyadaki krizin Türkiye’yi de etkilediğini ancak bu sorunun Recep Tayyip Erdoğan Liderliğindeki hükümetlerin çözebileceğini, kurulan altılı masalarda ki isimlere ise vatandaşların itibar etmediğini söyledi.

Karaismailoğlu konuşmasında “Tabi bu dünyadaki küresel krizler, fiyat dalgalanmaları bu istikrarsızlık Türkiye’ye de yansıyor. Onların sonuçlarını da görüyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve sıkıntılarını da görüyoruz. Bunların çözümü ile ilgili de hummalı bir çalışmamız var. Hiç kimsenin endişesi olmasın. Bunları çözecek olan varsa O da sadece Recep Tayyip Erdoğan ve onun liderliğindeki hükümetlerdir. Çünkü başka çözüm bulacak kimse yoktur. Sizler görüyorsunuz bazı masalar kuruluyor. Kurulup kalkıyor. Yiyip içip muhabbet ediyorlar. O masalardan bir şey çıkmaz. Altılı masa diyorlar. Altında başkaları var, üstünde başkaları var. O yüzden o masalarda milletin derdi yok. O masalarda onların ikballeri onların gelecekleri ve keyifleri var. O yüzden vatandaşlar o masalara itibar etmiyor. Eğer bir sorun varsa onu çözecek olan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ki hükümetlerdir. Vatandaşımız da milletimiz de bunu çok iyi biliyor. Bizlerde dava arkadaşları olarak inşallah bunları da vatandaşlarımıza milletimize gece gündüz anlatacağız. Vatandaşımızın gönlüne gireceğiz. Çalmadık kapı bırakmayacağız. İnşallah 2023 seçimlerini de güçlü bir şekilde atlattıktan sonra Güçlü büyük Türkiye ve dünyanın gelişmiş 10 büyük ekonomisine sahip Türkiye dünyaya ispat edilmiş olunacak” dedi.

ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, son olarak Gülüç belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı Gülüç sosyal tesislerinde ziyaret etti. Burada Başkan Demirtaş ile sohbet eden ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, daha sonra helikopter ile ilçeden ayrıldı.

Gerçekleşen ziyarette Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Zonguldak Valisi Mustafa Yorulmaz, Ereğli kaymakamı Mehmet Yapıcı, Belediye Başkanları, partililer, oda başkanları ve Ereğlili vatandaşlar katıldı.

Yorumlar