“Yepyeni umutlarla yeniden başlıyor…”

13 Eylül 2019 Cuma 19:14

“Yepyeni umutlarla yeniden başlıyor…”

“Yepyeni umutlarla yeniden başlıyor…”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belde Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş Gülüç Vesile Dikmen Ortaokulunda düzenlenen İlköğretim Haftasına katıldı.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş İlköğretim haftası dolayısıyla yaptığı açıklamasında; “Yeni eğitim-öğretim yılı okullarımızda üç aylık bir sürenin sonunda yepyeni umutlarla yeniden başlıyor. Uzun bir dinlenme devresinden sonra, öğrencilerimiz okullarına, öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuşmanın mutluluğu ve heyecanı içindeler. Onların varlığı bizim en büyük gücümüzdür. Yeni öğretim yılında da azim ve kararlılıkla, bıkmadan, usanmadan, yeni bilgi ve beceriler kazanmanın verdiği mutlulukla derslerine çalışarak, başarılı olacaklarına inanıyoruz ve onlara güveniyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019/2020 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyor, sağlık ve mutluluk içerisinde, başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmemizi temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar