Mutluluğa 'EVET' dediler...

9 Temmuz 2018 Pazartesi 18:00

Mutluluğa 'EVET' dediler...

Mutluluğa 'EVET' dediler...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinin tanınmış ailelerinden olan Özsoy Ailesi’nin, Trafik Kazaları Hasar Danışmanı, Acente İl Müdürü Serpil Özsoy’un oğlu Ünver ile Bolu’nun tanınmış ailelerinden olan Şenay İsmail İşler’in kızları Cansu ile dünya evine girdi.

7 Temmuz Cumartesi günü akşam Keyf-i Miss Cafe Restaurant’ta,  Diran Organizasyon’un  katkılarıyla hazırlanan  kır düğününde genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

‘Hayaller bir kere gerçek olur’ sloganıyla yola çıkan Diran Organizasyon’un muhteşem kır düğünü konsepti eşliğinde  Keyf-i Miss Cafe -Restauran’ta düzenlenen  düğün törenine, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, spor şenlikleri nedeniyle kısa bir süre katılarak, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerini ileterek ayrıldı.

Düğün törenine ayrıca Karadeniz Ereğli’nin tanınmış ailelerinden olan Hacı Mehmet Ali Yılmaz’n kızı Zuhal Yılmaz, Karadeniz Ereğli – Zonguldak ve Bolu’nun ileri gelen ailelerinin yanı sıra ,genç çiftin arkadaşları, dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

Manset 67  olarak Cansu-Ünver Özsoy çiftine hayırlı olsun, ömür boyu mutluluklar dileklerimizi iletiyoruz.

Yorumlar