Herkes kendi işini yapmalı….

16 Kasım 2019 Cumartesi 17:52

Herkes kendi işini yapmalı….

Herkes kendi işini yapmalı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Cumhuriyet Halk Partisi Belde Başkanı Halil Demirer, kendisinin yerine İhsan Demirkol’un İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul tarafından atanması ile ilgili açıklamada bulundu. Demirer açıklamasında “Herkes gitsin kendi işini yapsın. Siyaset Eylem'in işi değil. Eylem gitsin doktorluğunu yapsın" dedi.

Demirer konuya ilişkin yayınladığı yazılı mesajında "Ben yıllarca Gülüç'te CHP'ye hizmet ettim. Partimizin etik değerleri vardır. Tabi Eylem daha yeni içimize girdi. Bu kuralları bilmiyor. Hiçbir şeyden haberim yokken görevden alınıyorum ve yerime yönetim kurulu üyelerimizden İhsan Demirkol atanıyor. Yine haberim yokken bölgede toplantı düzenleniyor. Toplantıya Gülüç CHP tabanı davet edilmiyor. AKP ve MHP'lilerle Gülüç'te toplantı yapılıyor. Bu resmen partimize ihanettir. Şimdi Gülüç'te delege yapılmak istenen üyeler beni arıyor. Çünkü parti tabanımıza bu durumla alakalı en ufak bir açıklama dahi yapılmadı. Tabi siyaseti herkes yapamaz, herkes işini yapmalı”

Yorumlar
  • Mustafa arslan
    16 Kasım 2019 Cumartesi 21:18

    Demirer Sen eylem beyi yazında ilçeye yeni girdi beyan etmişsin Tam tersi olmasın sen daha kimseyi tanımıyorsun sen yenisin Güldürme kendine