Ailemizde bizlerde burada çok mutluyuz…

28 Haziran 2019 Cuma 14:35

Ailemizde bizlerde burada çok mutluyuz…

Ailemizde bizlerde burada çok mutluyuz…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Altınordu Futbol okulunda futbol aşığı çocuklar hem eğitim alıyor, hem de Futbol ahlakını alıyor. Velilerinde izlediği antrenmanlarda çocukların performansı arkadaşlık duyguları ve birbirlerine karşı saygılar alkış topluyor.

Ereğli’ de kısa süre önce faaliyetlerine başlayan Altınordu Futbol okulunda küçük çocukların performansı ayakta alkışlanıyor. Halı sahada devam eden antrenmanlarda çocukların performansı arkadaşlık duyguları ve birbirlerine karşı saygılar alkış topluyor. Altınordu Futbol okuluna giden çocuklar, yeni arkadaşlıkların kazanıldığı okulda, hocaları tarafından kendilerine verilen eğitimin en başında ahlak ve saygı geldiğini kaydediyorlar.

Anne ve babalarında izlediği antrenmanlarda düşüncelerini açıklayan veliler “Çocuklarımız Altınordu futbol okuluna başladıktan sonra çok değişti. Süt içmezken sütünü içmeye, saygı, sevgi çerçevesinde konuşmaları arttı. Vücut olarak gelişim sağlaması, arkadaşlık duygularının arttığını görüyoruz. Bu konuda da Altınordu Futbol Okulu yönetimini ve teknik kadrosunu hem kutluyor hem de teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

Yorumlar