“Yav He He Mamoş Üniversitede…”

29 Nisan 2019 Pazartesi 02:07

“Yav He He Mamoş Üniversitede…”

“Yav He He Mamoş Üniversitede…”

Zonguldak Ereğli Devlet Hastanesi ve Ağız ve diş Sağlığı Merkezi personelleri tarafından düzenlenen “Yav He He Mamoş Üniversitede” isimli tiyatro sahnelendi. KOMEDİKAL TİYATRO KULÜBÜ ekibi izleyicilerine keyifli zaman geçirmelerini sağladı.

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi KOMEDİKAL TİYATRO KULÜBÜ ve Ağız ve diş Sağlığı Merkezi personelleri tarafından düzenlenen “Yav He He Mamoş Üniversitede” Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde sahneledi. 14 kişinin sahne aldığı tiyatronun yapımcılığını ve yönetmenliğini Engin Yılmaz’ın üstlendiği, Esra Arslan, Safinaz Canlı, İbrahim Kayacan, Betül Aşkar, Emel Emeç Tanrıverdi, Süleyman Köse, Ercan Berberkayar, Mehmet Sedef, Onur Engin, Savaş Kurt, Ecem Kaldı Gündoğan, Elif Güngördü ve Seçkin Yakup Duman’dan oluşan ekibin sahnelediği oyun büyük beğeni topladı.

Sahnelenen “Yav He He Mamoş Üniversitede” isimli tiyatroyu Karadeniz Bölge Komutanı Tuğ Amiral Cemal Özden Yazıcıoğlu, Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Cemile Tatoğlu Anaokulu Müdürü Demirhan Döl, Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Vildan Türkeli ve çok sayıda davetli katıldı.

Yorumlar